06 08 2019

Energetyczny koncert na Dog Rock już w piątek

06.08.2019, godz.: 19:50
Energetyczny koncert na Dog Rock już w piątek
Fot. Facebook/Dog Rock

Letnie koncertowanie dla bezdomniaków w Grodzisku nie zwalnia tempa. Ledwie opadły emocje po występie kultowego zespołu Closterkeller z Anją Orthodox, a już w piątek kolejny energetyczny koncert. Zagra rockowy kwartet Koszutosty.

Koszutosty to zespół założony w 2015 roku przez Marcina Koszutę, Piotra Zwolińskiego – znanych z poprzedniej grupy Gruby Biznes – oraz Dawida Borkowskiego, do których później dołączył Tomek Jakubiak.

– Ich twórczość, którą można określić hard rockiem, przypomina brzmieniem Queens of the Stone Age, Rise Against, The White Stripes czy Foo Fighters. Charakteryzują się zdartym barytonem Marcina przeplatającym się z wysokoenergetycznymi gitarowymi riffami. Różnorodne kompozycje i szerokie spektrum brzmieniowe nie dopuszczają nudy na ich koncertach – tak o grupie powiadają organizatorzy piątkowego koncertu.

Jak Koszutosty brzmią w istocie? Przekonacie się sami podczas koncertu w restauracji Grill pod Dębem (ul. Żytnia 37). Start 9 sierpnia o godz. 20.00. Wstęp bezpłatny, ale jak zwykle bardzo mile widziane będą sowite datki wrzucane do puszek podczas imprezy. Cały dochód zostanie przeznaczony dla bezdomnych podopiecznych Grodziskiej Straży Zwierząt.

Patronem medialnym cyklu Dog Rock jest portal GrodziskNews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi