29 10 2017

„Edu wycieczki” dla baranowskich uczniów

29.10.2017, godz.: 15:10
„Edu wycieczki” dla baranowskich uczniów
Fot. Pixabay

Szkoła Podstawowa w Baranowie została zakwalifikowana do udziału w projekcie organizowanym przez Fundację PZU „Edu Wycieczki”. Placówka otrzyma środki na jego realizację.

Czym „Edu Wycieczki” są? Fundacja PZU przekazuje szkołom pieniądze na realizację projektu zakładającego organizację wycieczek turystyczno-edukacyjnych. Podczas nich oprócz zwiedzania i poznawania naszego kraju, będą się odbywać warsztaty, prelekcje i pokazy. Te mają motywować do nauki i rozwijać zainteresowania uczniów. Jednak to nie wszystko.

Celem projektu jest również wspieranie wychowawczej, edukacyjnej i rekreacyjnej funkcji szkoły. Ważnym elementem jest rozwój u uczniów takich cech jak m.in. kreatywność, zdolność efektywnego wykorzystywania posiadanej wiedzy, twórcza ekspresja czy umiejętność współpracy w grupie do osiągania wspólnych celów.

Projekt będzie realizowany jeszcze w tym roku szkolnym.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi