14 03 2018

EcoCar rozwiązuje problem dojazdu do Warszawy

14.03.2018, godz.: 07:22
EcoCar rozwiązuje problem dojazdu do Warszawy

Remont linii kolejowej między Grodziskiem Mazowieckim a Warszawą daje się we znaki mieszkańcom Grodziska, Milanówka i Brwinowa. Dojeżdżającym do pracy w Warszawie pomocną dłoń podaje spółka EcoCar, przeznaczając część ze swoich stu nowych Mercedesów Vito do obsługi miejscowości podwarszawskich.

Mogące zabrać do siedmiu pasażerów samochody wydają się być idealnym rozwiązaniem na dojazdy do Warszawy, jak również poruszanie się między sąsiadującymi miastami, takimi jak: Grodzisk, Milanówek, Brwinów czy Podkowa Leśna. Warto podkreślić, że w modelu rozliczenia przejazdów, jaki oferuje EcoCar „Z góry wiem ile zapłacę”, podróż do Warszawy komfortowym Mercedesem Vito może okazać się równie tania co przejazd pociągiem.

– Chcemy zachęcić naszych klientów do łączenia zamówień i dzielenia się rachunkiem. Naszym zdaniem idea wspólnych przejazdów znakomicie sprawdzi się w tym rejonie. Tym bardziej, że zarówno rano, jak i po południu, wiele osób obiera dokładnie ten sam kierunek podróży – mówi Ilona Fijałek, szef marketingu w EcoCar. Zdajemy sobie sprawę z problemów, z jakimi muszą borykać się na co dzień tutejsi mieszkańcy i dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć nową bazę dla naszej floty właśnie w Grodzisku Mazowieckiem – dodaje Ilona Fijałek.

Samochody EcoCar można zamówić pod prostym numerem telefonu +48 123456789 lub przez intuicyjną aplikację EcoCar dostępną w sklepach App Store i Google Play. Warto podkreślić, że stawki przejazdów Mercedesami Vito będą stałe niezależnie od dnia tygodnia. – Spółka wchodzi na nowy teren, zaspokajając bardzo konkretną potrzebę lokalnej społeczności, jednak planuje pozostać tu na dłużej, również po zakończeniu remontu linii kolejowej – podkreśla Ilona Fijałek. Widzimy spory potencjał, tym bardziej, że aglomeracja Warszawska cały czas się rozbudowuje, a sam Grodzisk dynamicznie się rozwija. PKP PLK zapowiada, że zgodnie z harmonogramem we wrześniu na linię aglomeracyjną wrócą pociągi. Nieoficjalnie jednak mówi się o bardziej prawdopodobnej końcówce roku 2018.

Informacje o EcoCar
EcoCar Spółka Akcyjna istnieje od 2013 r. Od 2015 r. EcoCar należy do renomowanego polskiego funduszu typu private equity WinVentures sp. z o.o. SKA, który jest pośrednio wspierany przez Krajowy Fundusz Kapitałowy. Spółka z własną aplikacją taxi mocno inwestuje w technologię i marketing oraz zapowiada rozbudowę floty o nowe samochody. EcoCar realizuje obecnie prawie 100 tys. kursów miesięcznie, rośnie w tempie dwucyfrowym i dołącza do wyścigu z myTaxi, iTaxi i Uberem o pozycję lidera w usłudze łączącej możliwość zamawiania przejazdów na kilometry z – tak jak w Grodzisku Mazowieckim – dojazdami za z góry ustaloną kwotę.

www.ecocar.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi