26 05 2019

Dziś zbiórka krwi w Grodzisku

26.05.2019, godz.: 08:19
Dziś zbiórka krwi w Grodzisku
Fot. grodzisk.pl

W niedzielę przy kościele parafii Przemienienia Pańskiego w Grodzisku stanie Krwiobus, w którym chętni będą mogli oddać krew.

Zbiórka krwi jest organizowana w ramach akcji „Dar serca”. W godzinach 10.00–14.00 przy ul. Łącznej 1 w grodziskich Łąkach na odważnych będzie czekał Krwiobus. Dla wszystkich, którzy oddadzą krew w Krwiobusie będzie czekała niespodzianka.

W dobie poprzedzającej oddanie krwi powinno się wypić około dwóch litrów płynów, wykluczyć z diety tłuszcze pochodzenia zwierzęcego: mleko, masło, kiełbasę, pasztet, śmietanę, rosół, tłuste mięso oraz jajka orzeszki ziemne i ciasta kremowe, ograniczyć palenie papierosów. Nie należy oddawać krwi po spożyciu alkoholu lub w trakcie choroby i przyjmowania leków.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.