07 12 2017

Dziś wyłączenia wody w Grodzisku

07.12.2017, godz.: 07:31
Dziś wyłączenia wody w Grodzisku
fot. Pixabay

W ramach dalszej konserwacji sieci wodociągowej w grodziskiej gminie zakład wodociągów i kanalizacji ponownie odetnie dopływ wody do części mieszkańców miasta. 

Zaplanowano je konkretnie na dziś w godzinach od 8.00 do 15.00. Wodociągowcy odetną dopływ kranówki do posesji i budynków znajdujących przy ulicy Kościuszki na odcinku od od Zondka do Kościuszki 8a, a także przy ul. Spółdzielczej od numeru 11 do ul. Kościuszki.

ZWiK nie wyklucza, że przerwy będą krótsze, jeśli ekipy techniczne wyrobią się z robotami szybciej.

ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi