16 12 2018

Dziś wigilia dla samotnych i potrzebujących w Milanówku

16.12.2018, godz.: 09:50
Dziś wigilia dla samotnych i potrzebujących w Milanówku
Fot. MCK

Milanówek podobnie jak w latach ubiegłych organizuje wigilię dla mieszkańców. Tyle tylko, że charakter imprezy będzie nieco inny. Tym razem będzie ona skierowana przede wszystkim do osób samotnych i potrzebujących.

W minionych latach wigilię miejską w Milanówku organizowano przy ul. Warszawskiej. Było to wydarzenie plenerowe, ze stoiskami ze świątecznymi ozdobami czy przysmakami, były występy artystyczne dzieci z lokalnych szkół, czy innymi atrakcjami.

Dzisiejsza wigilia ma inny charakter. Będzie to spotkanie skierowane przede wszystkim do osób samotnych i potrzebujących. – Szanowni Państwo, przed nami święta Bożego Narodzenia, wigilijny stół w rodzinnym domu, choinka, kolędy, prezenty. W wielu domach będzie skromnie, ale na pewno nie zabraknie radości i ciepła. Nie wszyscy jednak mają tyle szczęścia. Są osoby, których nie stać nawet na skromne święta, są takie, które nie mają pracy, nie mają bliskich. Właśnie dla nich organizujemy specjalną wieczerzę wigilijną – informuje Milanowskie Centrum Kultury.

Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Żabie Oczko 1. Początek o godz. 16.00. Jak zapewniają organizatorzy, będzie dzielenie się opłatkiem, wspólna wieczerza i kolędowanie.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi