10 03 2019

Dziś w nocy znów mocno powieje. Lepiej zostać w domu

10.03.2019, godz.: 19:34
Dziś w nocy znów mocno powieje. Lepiej zostać w domu
fot. Pixabay

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie dotyczące silnego wiatru, który wiać będzie dziś od późnego wieczora. Szykuje się powtórka z minionej nocy.

Synoptycy prognozują, że średnia prędkość podmuchów wyniesie 40 km/h, a w porywach, których będzie sporo, powieje nawet 80 km/h. Ostrzeżenie dotyczy powiatu grodziskiego, a ponadto białobrzeskiego, garwolińskiego, grójeckiego, kozienickiego, lipskiego, mińskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, przysuskiego, radomskiego i Radomia, szydłowieckiego, Warszawy, zwoleńskiego, żyrardowskiego.

Ostrzeżenie obowiązywać ma od godz. 23.00 do 5.00. W czasie wichury lepiej nie przebywać na dworze, zabezpieczyć także wszystkie okna i drzwi oraz usunąć np. z balkonu przedmioty, które może porwać lub uszkodzić wiatr.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi