09 01 2017

Dziś stołeczna komunikacja za darmo

09.01.2017, godz.: 07:24
Dziś stołeczna komunikacja za darmo
Fot. Piotr Antos

Ze względu na znaczne pogorszenie się jakości powietrza dziś środkami komunikacji miejskiej w Warszawie pojedziesz za darmo.

Na dziś Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska przewiduje znaczny spadek jakości powietrza na terenie stolicy. Stołeczni urzędnicy apelują, aby osoby starsze i dzieci, astmatycy, osoby z chorobami serca oraz dróg oddechowych unikały dłuższego przebywania na powietrzu. Aby zminimalizować emisję spalin, urzędnicy zachęcają do skorzystania z darmowej komunikacji miejskiej.

Z darmowej komunikacji skorzystają m.in. pasażerowie metra, warszawskich autobusów, Kolei Mazowieckich na terenie I i II strefy biletowej ZTM, składów SKM. Darmowe przejazdy obowiązują również w ramach Wspólnego Biletu Warszawską Kolej Dojazdowa na odcinku między Opaczą a Warszawą Śródmieście.

Dodaj Komentarz

  • bromba

    Ciekawe jaki syf jest w Grodzisku, skoro Żyrardów i Piastów daleko wyprzedzają Warszawę pod względem stężenia PM10 i PM2.5 ?

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi