10 09 2018

Dziś startuje Galeria Młodych. Zapisz się na zajęcia

10.09.2018, godz.: 07:51
Dziś startuje Galeria Młodych. Zapisz się na zajęcia
Fot. GrodziskNews.pl

Willa Radogoszcz zaprasza na zajęcia z cyklu Galeria Młodych. Wybór jest bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie.

W poniedziałek 10 września odbędą się pierwsze zajęcia z cyklu Galeria Młodych przeznaczone dla młodzieży z gminy Grodzisk Mazowiecki. Tego dnia można wziąć udział w warsztatach teatralnych, matematycznych, fotograficznych, filmowych oraz wokalnych.

W kolejnych dniach natomiast młodzież będzie mogła podszkolić się z języka hiszpańskiego, angielskiego, poznać kulturę Indii, czy wziąć udział w zajęciach muzycznych (gitara, klawisze, perkusja). Jednak to nie wszystko. Będą też warsztaty grafiki komputerowej, e-sport z Fifą 19, czy historyczny Escape Room.

Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznania się z regulaminem oraz wypełnienia deklaracji uczestnictwa, dokumenty do pobrania tutaj.

Zajęcia są bezpłatne.

Więcej informacji, udziela koordynator projektu Mariola Goździkowska
mail: m.gozdzikowska@centrumkultury.eu
mob.: 513-131-698
tel.: (22) 755-51-45

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi