21 12 2018

Dziś otworzą lodowisko

21.12.2018, godz.: 14:00
Dziś otworzą lodowisko
Fot. Pixabay

W piątkowe popołudnie odbędzie się oficjalne otwarcie lodowiska gminnego w Ojrzanowie. W pierwszych dniach funkcjonowania obiekt będzie bezpłatny dla mieszkańców.

Tafla powstała przy Szkole Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie. Dziś o godz. 15.00 odbędzie się oficjalne otwarcie lodowiska i będzie czynne do godz. 22.00. A jak będzie ono funkcjonowało w kolejnych dniach?

Od poniedziałku do piątku (w dni nauki szkolnej) będzie czynne w godzinach od 8.00 do 22.00 z tym, że w godzinach od 8.00 do 16.00 z lodowiska będą korzystać uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum według harmonogramu ustalonego przez dyrektorów szkół. W pozostałych godzinach będzie dostępne dla wszystkich. W soboty i niedziele tafla będzie dostępna w godz. 10.00–22.00.

W Wigilię i Sylwestra na lodowisku będzie można pojeździć w godz. 10.00–14.00. 25 grudnia lodowisko będzie nieczynne, a 26 grudnia godziny otwarcie będą takie jak w weekendy. W czasie zimowych ferii tafla będzie dostępna od 8.00 do 22.00 przez siedem dni w tygodniu, ale pierwszeństwo wstępu na lodowisko mają grupy zorganizowane dzieci i młodzieży uczestniczące w zimowiskach organizowanych przez szkoły i instytucje z terenu gminy   Żabia Wola, po wcześniejszym ustaleniu terminu z osobą odpowiedzialną za prawidłową pracę lodowiska.

Przez pierwsze dni lodowisko ma być bezpłatne dla mieszkańców gminy. A jak to będzie wyglądało później? – Na tę chwilę nie możemy podać cen, bowiem regulamin jest w przygotowaniu. Niebawem powinien jednak być gotowy – usłyszeliśmy w żabiowolskim magistracie.

Na lodowisku będzie funkcjonowała wypożyczalnia łyżew.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi