05 03 2019

Dziś mocno powieje

05.03.2019, godz.: 11:01
Dziś mocno powieje
fot. Pixabay

Synoptycy alarmują: będzie dziś silnie wiało. Na Mazowszu taki stan ma się utrzymać do godzin wieczornych, w tym czasie obowiązywać będzie ostrzeżenie pierwszego stopnia dla części województwa.

Jak podali meteorolodzy, „Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach miejscami od 65 km/h do 75 km/h z zachodu”.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska o takiej skali specjaliści IMGW szacują na 80 procent. Ostrzeżenie ma zaś obowiązywać na Mazowszu do 18.00, ale z możliwością przedłużenia.

Teoretycznie ostrzeżenie nie objęło naszego powiatu, ale w praktyce i u nas od rana wieje porywisty wiatr, który od ran przybiera na sile. Bądźmy ostrożni.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.