11 01 2017

Dziś kolejne problemy z wodą w Milanówku

11.01.2017, godz.: 10:20
Dziś kolejne problemy z wodą w Milanówku
fot. Pixabay

We wtorek znaczna część Milanówka pozostawała bez wody z powodu awarii magistrali. Dziś wystąpił podobny problem. Tym razem wodociągowcy usuwają usterkę sieci w ul. Sportowej.

Wczorajsza awaria na kilka godzin dała się we znaki niemal wszystkim mieszkańcom północnej części miasta. Dziś awaria ma mniejszy zasięg, ale i tak spowodowała wyłączenie wody na dłuższy czas.

– W związku z naprawą sieci wodociągowej w ulicy Sportowej (teren Osiedla) nastąpi przerwa w dostawie wody w ulicach: Warszawskiej (na odcinku od wiaduktu do granicy Milanówka z Grodziskiem Mazowieckim), Dębowej (na odcinku od wiaduktu do granicy Milanówka z Grodziskiem Mazowieckim), Bliskiej, Na Skraju, Brzozowej, Piotra Skargi, Sportowej, Jedwabnej i Działkowej – poinformował milanowski magistrat.

W tych lokalizacjach dopływ kranówki ma być odcięty przynajmniej do godz. 12.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi