26 10 2017

Dziś kilka godzin bez wody w kolejnej gminie

26.10.2017, godz.: 10:50
Dziś kilka godzin bez wody w kolejnej gminie

Wodociągowcy konserwują sieć w grodziskiej gminie, ale działają też w  Żabiej Woli. Wiąże się z tym dzisiejsze  wyłączenie wody.

Dopływ kranówki odcięto o godz. w miejscowościach Przeszkoda, Zalesie oraz Wycinki Osowskie. W tej pierwszej wyłączeniami objęte będą są wszystkie budynki. W drugiej woda nie popłynie przy ul. Przejazdowej, Irysowej, Pod Sosnami, Mrownej i Kwiatowej. Wreszcie w Wycinkach Osowskich wody nie ma przy ul. Brzozowej.

Według szacunków wodociągowców z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mszczonowie wyłączenie potrwa do 15.00. Chyba, że ekipy  techniczne szybciej uporają się z pracami.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi