19 06 2018

Dziś grają Polacy! Gdzie kibicować?

19.06.2018, godz.: 07:54
Dziś grają Polacy! Gdzie kibicować?
Fot. GrodziskNews.pl

Polscy piłkarze po 12 latach przerwy wracają na mistrzostwa świata. Dziś podopieczni Adama Nawałki o godz. 17.00 polskiego czasu zmierzą się z reprezentacją Senegalu. Strefy Kibica zapraszają.

Mundial w Rosji rozpoczął się 14 czerwca i w akcji widzieliśmy już niemal wszystkie drużyny. Dziś pierwszą kolejkę zamkną spotkania grupy H, czyli tej, w której znajduje się ekipa Polski. Najpierw o godz. 14.00 będziemy mogli zobaczyć jak prezentują się drużyny Japonii i Kolumbii, a o 17.00 najważniejszy dla nas mecz: Polska – Senegal.

Na ten dzień czekaliśmy od 2006 r. kiedy reprezentacja Polski ostatni raz wystąpiła na mundialu. Wtedy jednak nie był to udany turniej dla biało-czerwonych, teraz liczymy, że nasza drużyna mająca w składzie bardzo dobrych piłkarzy pokaże się ze znacznie lepszej strony.

Wielu kibiców zamierza wspólnie obejrzeć mecz z Senegalem. Doskonałą okazją do tego są przygotowane specjalne strefy kibica. W Grodzisku podobnie jak podczas EURO 2016 taka strefa powstała przy al. Mokronoskich 4. Został tam rozstawiony namiot o powierzchni 200 mkw. z dużym ekranem do oglądania meczów. Co ważne, Grodzisk wykupił licencję na pokazywanie wszystkich spotkań. Jeżeli jednak chcielibyście obejrzeć ten mecz w większym gronie jest jeszcze Narodowa Strefa Kibica na PGE Narodowym w Warszawie. Tam mecz Polaków będzie mogło obejrzeć nawet 70 tys. fanów. O ile wejście na grodziską strefę jest bezpłatne, to na Narodowy za wejściówkę trzeba będzie zapłacić – ceny zaczynają się od 10 zł.

Oprócz wymienionych miejsc w niektórych sołectwach w powiecie grodziskim organizowane są mniejsze strefy, w których można wspólnie obejrzeć zmagania Polaków, jak np. Gościńca OSP Żelechów. Do wspólnego kibicowania zachęcają również bary i restauracje.

Do boju Polacy!!!

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi