11 01 2019

Dziś charytatywna zabawa karnawałowa w Mediatece

11.01.2019, godz.: 07:45
Dziś charytatywna zabawa karnawałowa w Mediatece
Fot. Mat. organizatora

Każdy sposób na czynienie dobra jest właściwy. Tym lepiej, kiedy można połączyć to ze świetną zabawą. Taki jest właśnie zamysł charytatywnej imprezy karnawałowej w grodziskiej Mediatece. Cel nadrzędny: pomoc dla małego Kuby, który boryka się z wrodzoną, śmiertelnie niebezpieczną wadą serca.

– Zbiórkę prowadzi komitet społeczny, by pomóc Kubusiowi, na którego czeka już kolejna operacja. Siedmioletni Jakub Dunajski urodził się ze wrodzoną wadą serca typu HLHS czyli z niedorozwojem lewego serca. Brakuje środków na rekonwalescencje i godne życie – mówią organizatorzy akcji.

Dodajmy, że bez kosztownego leczenia chłopiec może umrzeć. Stąd pomysł zabawy karnawałowej w Mediatece, której towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy dla Kuby. – Podczas koncertu oraz późniejszej zabawy w recepcji Mediateki będzie prowadzona zbiórka, każdy może pomóc, wrzucając symboliczną kwotę do puszki – zachęcają organizatorzy.

– Zaczynamy o godz. 18.00 koncertem wokalnym młodzieży z Galerii Młodych, prowadzonych przez Dagmarę Jaworską. Liczymy na waszą obecność! Zaraz po koncercie będą wydawane najwyższej jakości słuchawki bezprzewodowe, aby o 20.00 wystartować z zabawą karnawałową w rytmach muzyki klubowej, popularnej i lat 80. Bawcie się razem z Nami, otwórzcie serca – dodają.

Przyłączamy się do apelu i przypominamy, że impreza odbędzie się dziś od godz. 18.00. Wszystkie szczegóły na plakacie poniżej. Patronem medialnym wydarzenia jest portal GrodziskNews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi