29 09 2017

Dzień otwarty w milanowskim schronisku dla bezdomniaków

29.09.2017, godz.: 07:42
Dzień otwarty w milanowskim schronisku dla bezdomniaków
Fot. Pixabay

Każdy sposób, by otworzyć ludzkie serca na los bezdomnych zwierząt jest dobry. Z podobnego założenia wyszło schronisko w Milanówku (Brwinowska 48) i postanowiło zorganizować I Dzień Otwarty w tej placówce. Obok możliwości poznania wspaniałych zwierzaków organizatorzy zaproponowali szereg atrakcji dla gości wydarzenia.

Na pomysł otwarcia podwojów schroniska wpadli jego pracownicy i wolontariusze. Z zapałem zabrali się za przygotowania imprezy, która odbędzie się już w niedzielę (1 października). Początek około godz. 11.00. Przez kolejne cztery godziny na uczestników wydarzenia czekać będą różnorakie atrakcje.

W programie znalazły się m.in. loteria fantowa, konkursy z nagrodami dla najmłodszych fanów, malowanie schroniskowego muru, stoisko z grawerowaniem adresatek,  stoisko ze schroniskowymi gadżetami, stoisko gastronomiczne, galeria zdjęć z czworonogami w rolach głównych. Bardzo ciekawie zapowiada się spacer po całym schronisku, który rozpocznie się o godzinie 12.30, a kolejny o 14.00. W tym czasie będzie można poznać sposób funkcjonowania schroniska oraz lepiej poznać jego podopiecznych, którzy tylko czekają, aby oddać serce nowemu właścicielowi.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi