01 10 2017

Dzień otwarty w milanowskim schronisku dla bezdomniaków. Przyjdź już dziś

01.10.2017, godz.: 09:31
Dzień otwarty w milanowskim schronisku dla bezdomniaków. Przyjdź już dziś
fot. Pixabay

Każdy sposób, by otworzyć ludzkie serca na los bezdomnych zwierząt jest dobry. Z podobnego założenia wyszło schronisko w Milanówku (Brwinowska 48) i postanowiło zorganizować I Dzień Otwarty w tej placówce. Obok możliwości poznania wspaniałych zwierzaków organizatorzy zaproponowali szereg atrakcji dla gości wydarzenia.

Na pomysł otwarcia podwojów schroniska wpadli jego pracownicy i wolontariusze. Z zapałem zabrali się za przygotowania imprezy, która odbędzie się już w niedzielę (1 października). Początek około godz. 11.00. Przez kolejne cztery godziny na uczestników wydarzenia czekać będą różnorakie atrakcje.

W programie znalazły się m.in. loteria fantowa, konkursy z nagrodami dla najmłodszych fanów, malowanie schroniskowego muru, stoisko z grawerowaniem adresatek,  stoisko ze schroniskowymi gadżetami, stoisko gastronomiczne, galeria zdjęć z czworonogami w rolach głównych. Bardzo ciekawie zapowiada się spacer po całym schronisku, który rozpocznie się o godzinie 12.30, a kolejny o 14.00. W tym czasie będzie można poznać sposób funkcjonowania schroniska oraz lepiej poznać jego podopiecznych, którzy tylko czekają, aby oddać serce nowemu właścicielowi.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi