01 10 2018

Dzień otwarty w milanowskim schronisku dla bezdomniaków. Moc atrakcji

01.10.2018, godz.: 13:25
Dzień otwarty w milanowskim schronisku dla bezdomniaków. Moc atrakcji
fot. Pixabay

Każdy sposób, by otworzyć ludzkie serca na los bezdomnych zwierząt jest dobry. Z podobnego założenia wyszło schronisko w Milanówku (Brwinowska 48) i postanowiło zorganizować Dzień Otwarty w tej placówce. Obok możliwości poznania wspaniałych zwierzaków organizatorzy zaproponowali szereg atrakcji dla gości wydarzenia.

Na pomysł otwarcia podwojów schroniska wpadli jego pracownicy i wolontariusze już w ubiegłym roku. W tym czas na drugą odsłonę. Z zapałem zabrano się za przygotowania imprezy, która odbędzie się już w niedzielę (7 października). Początek o godz. 10.00. Przez kolejne cztery godziny na uczestników wydarzenia czekać będą różnorakie atrakcje.

W programie znalazły się m.in. loteria fantowa, konkursy z nagrodami dla najmłodszych fanów, stoisko ze schroniskowymi gadżetami, stoisko gastronomiczne, galeria zdjęć z czworonogami w rolach głównych, fotobudka.

Bardzo ciekawie zapowiada się spacer po całym schronisku, który rozpocznie się o godzinie 12.00, a kolejny o 14.00. W tym czasie będzie można poznać sposób funkcjonowania schroniska oraz lepiej poznać jego podopiecznych, którzy tylko czekają, aby oddać serce nowemu właścicielowi.

Nie zabraknie również pokazów psich sztuczek tzw. agility. Będzie też prelekcja lekarza weterynarii.

Przjdźcie, bawcie się dobrze i wesprzyjcie czworonogi!

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata