19 08 2019

„Dzień baniek mydlanych” w Parku Skarbków

19.08.2019, godz.: 13:36
„Dzień baniek mydlanych” w Parku Skarbków
fot. Facebook/Bubble day

Lato w pełni, kalendarz imprez wypełniony różnorakimi propozycjami, a kolejna już w ten piątek w Parku Skarbków. Będzie to „Bubble day – dzień baniek mydlanych”, czyli piknik rodzinny i świetna zabawa w jednym.

– Miliony baniek mydlanych zabiorą Was w cudowną podróż do krainy relaksu. Nie ważne, ile masz lat, ta zabawa jest dla każdego. Czeka cię tu strefa z darmowym płynem do puszczania wielkich baniek mydlanych, mamy 600 litrów darmowego płynu tylko dla Was; pokazy baniek ogromnych i pięknych – powiadają organizatorzy imprezy.

Nie zabraknie strefy pikniokowej, będą dmuchańce dla dzieci i zabawy przygotowane przez animatorów.

– Na miejscu będzie również możliwość zakupu akcesoriów do duuuuużych baniek. Możecie zabrać ze sobą swój sprzęt do tworzenia baniek – mówią organizatorzy imprezy.

Ta odbędzie się 23 sierpnia w godzinach od 13.00 do 19.00 w Parku Skarbków.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata