16 05 2019

Dziecięcy marsz z zaskoczenia [FOTO]

16.05.2019, godz.: 16:25
Dziecięcy marsz z zaskoczenia [FOTO]
fot.grodzisk.pl

Tego w grodziskim magistracie nikt się nie spodziewał. W środę grupa około 200 dzieci przymaszerowała przed budynek urzędu z transparentami. Spokojnie – to nie marsz protestacyjny, lecz radosny kolorowy happennig zorganizowany w ramach Tygodnia Bibliotek.

Warto dodać, że dziecięcy pochód wędrował przez miasto, a wizyta przed urzędem była jednym z przystanków. Dzieci gromkimi okrzykami domagały się, by burmistrz Grzegorz Benedykciński przeczytał im bajkę. Wkrótce ich życzeniom stało się zadość i włodarz przeczytał fragment opowieści o Czarodzieju Prztyku autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej.

Później dzieciaki ruszyły dalej. A co o tej niespodziewanej wizycie sądzi burmistrz? – Często zapraszamy dzieci do zwiedzania urzędu, jednak taka niespodziewana wizyta, o której naprawdę nie miałem pojęcia jest czymś nowym w całej mojej ponad 20-letniej pracy na stanowisku burmistrza – mówi Benedykciński. – Była to bardzo miła inicjatywa.

Aby powiększyć każde zdjęcie, trzeba na nie kliknąć.

fot. grodzisk.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi