23 03 2015

Dżem zagra w Grodzisku

23.03.2015, godz.: 17:59
Dżem zagra w Grodzisku
fot. Mariusz Kordel

Prawdziwa gratka dla fanów polskiej klasyki blues-rockowej. Jak się dowiedzieliśmy, na scenie w Grodzisku wystąpi legendarny zespół Dżem. – Muzycy zagrają swoje najlepsze kawałki, więc spodziewamy się ogromnego zainteresowania – mówi nam Kazik Olszewski, organizator koncertu.

Koncertu, który zaplanowano na niedzielę 11 października o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. Westfala. – Do przychodzenia na koncerty Dżemu nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać, bo i tak wszystkie obiekty, w których grają na ogół wypełniają się po brzegi. Jesteśmy świadomi, że wśród grodziskiej społeczności zainteresowanie ich występem również będzie ogromne, tym bardziej, że ten koncert jest odpowiedzią na prośby mieszkańców, które od dłuższego czasu do nas docierają – podkreśla Olszewski. – Na koncert do hali sportowej będzie mogło wejść znacznie więcej osób niż gdzie indziej w Grodzisku – dodaje.

Termin występu wydaje się dość odległy, ale… – W kwestii nabycia biletów zachęcamy, aby z tym nie zwlekać, ponieważ wejściówki prawdopodobnie szybko się rozejdą – podkreśla Olszewski. – Dla fanów zespołu szykujemy również niespodziankę, którą będzie możliwość bezpośredniego spotkania z zespołem, swobodnej rozmowy, a także wspólnego występu na scenie. Będzie to nagroda w konkursie dotyczącym Dżemu, ogłosimy go za jakiś czas – zapowiada.

Sprzedaż biletów na październikowy występ ma ruszyć jeszcze w tym tygodniu. Wejściówki będą dostępne w dużych punktach, np. Ticketpro.pl czy Eventim.pl.

Na koncercie z pewnością nie zabraknie także czytelników portalu GrodziskNews, który jest patronem medialnym wydarzenia. Właśnie dla czytelników przygotujemy konkursy, w których do wygrania będą podwójne zaproszenia na grodziski występ Dżemu.

💬︎ 3

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “Dżem zagra w Grodzisku”

  1. Jack pisze:

    Świetna wiadomość. W końcu i ta Legenda zawita do Grodziska. Długo kazali na siebie czekać bo aż 22 lata od poprzedniego koncertu, ale ważne że grupa cały czas jest w świetnej formie. Oby koncert był jak najlepszy!

  2. mieszkaniec pisze:

    Super wiadomosc! Zasuwam po bilety …

  3. Aigel123 pisze:

    Nareszcie najlepszy polski zespół zagra u nas. Boję się tylko o akustykę hali

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.