22 05 2016

„Dycha” już tuż-tuż. Wciąż możesz dołączyć

22.05.2016, godz.: 10:57
„Dycha” już tuż-tuż. Wciąż możesz dołączyć
fot. Mat. organizatora

Do IV edycji Podkowiańskiej Dychy pozostaje już tylko tydzień. Zainteresowanie imprezą jest duże, co widać po listach startowych liczących łącznie ponad 700 nazwisk. Wciąż można jednak się zgłosić, gdyż nie wszyscy chętni wnieśli opłatę startową. Trasy biegowe przygotowane, atrakcje w Miasteczku Biegowym także dopięte na ostatni guzik – zapowiada się znakomita impreza.

Trasę biegu głównego wyznaczono ulicami Lilpopa, Lipową, Słowackiego, Prusa, Krasińskiego, Młochowską (od Krasińskiego do Nadarzyńskiej), Sienkiewicza, Mickiewicza, Reymonta i Jana Pawła II. W obrębie tych ulic odbędą się również zmagania na trzy kilometry – Bieg bez barier oraz nordic walking, a także wyścigi dla dzieci na 400 i 800 metrów.

Jako się rzekło, ważnym elementem sportowej rywalizacji, podobnie jak przed rokiem, będzie „Bieg bez barier” na 3 km. Przeznaczony będzie dla osób zarówno o ograniczonej mobilności, jak i tych w pełni sprawnych, które na co dzień nie praktykują aktywności fizycznej. W opinii organizatorów to świetna okazja zarówno do aktywizacji, jak i integracji. Tegoroczną nowością na tym dystansie będzie udział entuzjastów nordic walkingu.

Zarówno dla startujących, jak i wszystkich innych osób szereg atrakcji znajdzie się w Miasteczku Biegowym rozstawionym w Parku Miejskim, bogata oferta zajęć, sportowych, warsztatów, porad i wykładów, możliwość nauki gry w golfa czy jazdy konnej – to tylko niektóre z szerokiej palety atrakcji dla uczestników Dychy. Więcej szczegółów oraz zapisy tutaj. Nie należy jednak zwlekać zapisy potrwają dokładnie do 23 maja do godz. 23.59

A zatem bądźmy tam wszyscy 29 maja. Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi