05 01 2017

Dwóch zatrzymanych za pobicie i groźby

05.01.2017, godz.: 13:16
Dwóch zatrzymanych za pobicie i groźby
fot. KPP Grodzisk

Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie mieszkańca miasta. 26-letni Kamil K. oraz 33-letni Jacek W. mieli także grozić pokrzywdzonemu. W ręce policji wpadli w sąsiednim powiecie.

Kilka dni temu oficer dyżurny grodziskiej komendy odebrał zgłoszenie o pobiciu, Zawiadomienie złożył sam pokrzywdzony, który poinformował, że dwaj mężczyźni napadli go na ulicy i oprócz zadawania mu ciosów, grozili mu wyrządzeniem krzywdy.

Kryminalni przystąpili do działań mających na celu ujęcie sprawców. Wkrótce ustalili, że podejrzani Kamil K. oraz Jacek W. przebywają w powiecie pruszkowskim.  Wciągu kolejnych dwóch dni 26-latek został zatrzymany przez pruszkowskich policjantów, a grodziscy funkcjonariusze zatrzymali 33-latka. Obaj mężczyźni byli wcześniej karani za podobne przestępstwa.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci postawili obu mężczyznom zarzuty dokonania pobicia i kierowania gróźb karalnych wobec poszkodowanego.  Prokurator zdecydował o objęciu Kamila K. i Jacka W. dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego.

Obu mężczyznom grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Grodzisk

zatrzymany-za-pobicie-5_01_2017-2

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi