25 02 2015

Dwóch zatrzymanych z narkotykami

25.02.2015, godz.: 16:14
Dwóch zatrzymanych z narkotykami

Grodziscy policjanci jednego popołudnia zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. 22-letni Artur J. i o rok starszy Patryk B. usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających.

Zatrzymań dokonano na terenie Jaktorowa i Podkowy Leśnej. W pierwszym przypadku wszystko zaczęło się od kontroli grupy rowerzystów jadących całą szerokością jezdni. Jaktorowscy funkcjonariusze postanowili sprawdź stan ich trzeźwości oraz skontrolować legalność rowerów. Wszyscy okazali się trzeźwi, ale Artur J. utrudniał sprawdzenie roweru.

Wkrótce na jaw wyszedł powód takiego zachowania. Okazało się, że w rączce kierownicy 22-latek ukrył zawiniątko z marihuaną. Mężczyzna został zabrany na komendę.

Wkrótce trafił tam także Patryk B. Funkcjonariusze skontrolowali osoby stojące przy samochodzie zaparkowanym na jednej z ulic. Podczas działań zauważyli, że kierowca w trakcie szukania dokumentów w pojeździe wyrzucił na ziemię torebkę z marihuaną.

Obu mężczyznom postawiono zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grożą trzy lata więzienia.

5

Dodaj Komentarz

 • hamburger

  Kurna mać! Opanujcie się ludzie. I co tego że gość miał marihuanę? Kiedy decydenci zrozumieją że marihuana jest i będzie palona. Pewnie jak poumierają politycy z roczników 50′ tych i władzę będą mieć ludzie z nowym spojrzeniem na rzeczywistość. I co wsadzić takiego 22 latka do pierdla za to że miał zioło , które mniej mu szkodzi niż wódka i że co niby po wyjściu stanie się lepszym człowiekiem? Totalna ciemnota i zabobońskie prawo.

  • Aigel123

   Sorry stary,ale takie jest prawo. Rozumiem oburzenie, ale żyjemy w takim a nie innym kraju. Przepisy są jakie są. Trzeba ich przestrzegać i dążyć jednocześnie do ich zmiany. Tak się dzieje w każdym kraju. W USA na przykład nie można pędzić bimbru nawet na własny użytek, a gorzałę można kupić w każdym sklepie. Gdzie tu logika?

  • GrzesiuHa

   Sorry Gregory, ale marihuana to narkotyk. Ludzie mają po tym zryte banie. Już lepiej się wódki napić – oczywiście w rozsądnych ilościach i nie często

   • hamburger

    To umówmy się że ty będziesz pił wódkę przez miesiąc a będę palił przez miesiąc trawę. Zobaczymy dla którego z nas będzie łagodniejsze…później spojrzysz na siebie w lustrze i ciekawe czy również powiesz wtedy że marihuana jest narkotykiem i czy gorsza jest od wódki. To używka jak kawa czy papierosy i wiadomo że non stop kawy się nie piję bo umiar trzeba mieć jak ze wszystkim.

    • GrzesiuHa

     Dobra. Na litr wódki 10 gramów zielska. Starujemy

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi