28 09 2018

Dwóch nastolatków zdewastowało toaletę w parku miejskim

28.09.2018, godz.: 19:57
Dwóch nastolatków zdewastowało toaletę w parku miejskim

Za swój lekkomyślny wybryk odpowiedzą dwaj nastoletni chłopcy, którzy pomazali farbą i wyważyli drzwi toalety publicznej w milanowskim parku Zielony Dołek.

Młodzieńcy w wieku zaledwie 12 i 13 lat zostali ujęci przez straż miejską. Wcześniej funkcjonariusze z miasta ogrodu przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i ustalili przebieg zdarzeń. Okazało się, że sprawy pomazali drzwi toalety białą farbą i wyważyli je.

Wkrótce, korzystając m.in. z zapisów monitoringu, strażnicy ujęli młodych ludzi i przekazali ich policji do dalszych czynności. O dalszym losie chłopców prawdopodobnie zdecyduje sąd dla nieletnich.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata