13 09 2017

Dwie ulice do przebudowy

13.09.2017, godz.: 11:18
Dwie ulice do przebudowy
Fot. GrodziskNews.pl

Jaktorowski magistrat jeszcze w tym roku zamierza przebudować ulice 1 Maja i 3 Maja w miejscowości Chylice Kolonia. Został już ogłoszony przetarg.

Inwestycja obejmuje przebudowę 188-metrowego fragmentu ul. 1 Maja od ul. Parkowej do 3 Maja oraz 111-metrowego odcinka ul. 3 Maja od ul. Pomorskiej do skrzyżowania z ul. 1 Maja włącznie.

Na obu przewidzianych do przebudowy drogach kierowcy poruszają się po nie najlepszej nawierzchni z kruszywa. Zadanie to przewiduje wykonanie całkiem nowej nawierzchni z betonu asfaltowego, co znacznie poprawi komfort użytkowania jezdni. Ponadto w ramach inwestycji zostaną przebudowane zjazdy do posesji oraz infrastruktura telekomunikacyjna, energetyczna i gazowa. Droga będzie miała oczywiście odwodnienie.

Kiedy kierowcy skorzystają z przebudowanych ulic 1 Maja i 3 Maja? Termin realizacji zadania wyznaczono na 20 grudnia tego roku.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi