04 12 2018

Dwie latarnie „ścięte” w weekend

04.12.2018, godz.: 07:52
Dwie latarnie „ścięte” w weekend
Fot. grodzisk.pl

W piątkowy wieczór i sobotnie popołudnie na ul. Królewskiej w Grodzisku doszło do uszkodzenia dwóch słupów oświetleniowych. Sprawcy zostali ukarani mandatami.

Pierwsza została „ścięta” latarnia na rondzie w ciągu ul. Królewskiej. Pojazd uderzył w słup kładąc go do wewnątrz ronda.

Drugi słup został uszkodzony w rejonie zjazdu do Lidla. – W sobotnie przedpołudnie na ul. Królewskiej inny nieuważny kierowca TIR-a robiąc dostawę towaru do pobliskiego marketu także uderzył w latarnię. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zwłaszcza pieszym uczestnikom ruchu. Zabezpieczono uszkodzoną latarnię oraz zlecono jej usunięcie i naprawę – informują grodziscy strażnicy miejscy.

Sprawcy obu zdarzeń zostali ukarani mandatami karnymi przez policję. Gmina będzie dochodzić od ubezpieczycieli odszkodowania i pokrycia kosztów napraw.

Fot. grodzisk.pl

 

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi