19 06 2019

Dwa rockowe koncerty dla bezdomniaków w Grodzisku

19.06.2019, godz.: 19:30
Dwa rockowe koncerty dla bezdomniaków w Grodzisku
fot. Mat. organizatora

Długi weekend nie przeszkadza w organizowaniu koncertów charytatywnych na rzecz bezdomnych zwierzaków. Wręcz przeciwnie – organizatorzy cyklu Dog Rock w Grodzisku zapraszają liczną publikę 21 czerwca na dwa koncerty. Zapowiada się mocne brzmienie.

Zespół No More Jokes miał już okazję zagrać dla grodziskiej publiczności i został bardzo dobrze przyjęty. Kapela Junk Hustle zadebiutuje z kolei na dog-rockowej scenie. Na oba koncert wstęp jest wolny. Tradycyjnie mile widziane będą jednak datki do puszek.

Grodziska Straż Zwierząt oba zespoły przedstawia tak…

No More Jokes
Zespół tworzą ludzie. Zupełnie inaczej jest w przypadku No More Jokes… dodatkowo nikt nie wie czemu? Gitarę profanuje Zak. Niskie dźwięki w konwulsjach generuje Rob. Nad baniakami i metronomem znęca się Seba. Nawiedzony Maćka głos wyprowadza wszystko na ludzi i dodaje nam odrobinę człowieczeństwa.Czas wiele zmienił – ale nie zmieniło to naszego podejścia do muzyki, staramy się grać klimatycznie, melancholijnie i z wielką dozą ekspresji. To chyba nasz styl. Ale kto wie co przyniosą kolejne dni…Dzisiaj odnajdujemy mroczne, nostalgicznie ale absolutnie rockowe obszary…i tym razem wiemy, że nie żartujemy.

Junk Hustler
Junk Hustler to formacja z Warszawy tworząca muzykę będącą swoistym fusion nurtów grunge, metalu i rocka alternatywnego. W obecnym składzie zespół zrealizował EPkę, rozwija repertuar i działalność koncertową, grając kolejne koncerty, głównie na warszawskich i mazowieckich scenach.

Początek koncertowego wieczoru 21 czerwca w Grillu pod Dębem (Żytnia 37) o godz. 19.00.

Patronem medialnym cyklu jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi