08 04 2018

Duża rywalizacja na dwóch kółkach. Zapisz się do wyścigu w Jaktorowie

08.04.2018, godz.: 18:30
Duża rywalizacja na dwóch kółkach. Zapisz się do wyścigu w Jaktorowie
fot. Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów

W maju do Jaktorowa zawita piąty etap rowerowego cyklu ŻTC BIKE RACE, którego organizatorem jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Chętni mogą się przyłączyć się do wyścigu. Zapisy są otwarte.

Zawody w Jaktorowie rozpoczną się 26 maja o godzinie 12.00 startem wyścigu głównego, przed którym o godzinie 11 wystartują najmłodsi. Uczestnicy zostaną podzieleni na różne kategorie wiekowe, które będą wyruszać na trasę w regularnych odstępach czasu. Runda o długości 21 km przebiegać będzie przez Bieganów, Stare Budy, Nowe Budy, Radziejowice i Korytów. Start i meta wyścigu usytuowane będą w tym samym miejscu, w Międzyborowie tuż przy Zespole Szkół Publicznych (Staszica 5). Dekoracja tradycyjnie odbędzie się po zakończeniu najdłuższego wyścigu, czyli kategorii M-20, M-30 i RED. Wręczenie pamiątkowych pucharów planowane jest na godzinę 16.00.

Do udziału w wyścigu można zgłosić się przez internet – tutaj. Na stronie ŻTC, prócz możliwości zapisów na wyścig, znajdziecie również dodatkowe informacje dotyczące imprezy. Osoby, które znajdują się już na liście startowej i posiadają aktywny pakiet startowy nie muszą dokonywać rejestracji i pojawiać się w biurze zawodów, o ile wniosą opłatę startową przelewem.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi