13 08 2019

Duża rowerowa impreza znów w regionie

13.08.2019, godz.: 13:20
Duża rowerowa impreza znów w regionie
fot. ztc.pl

Podobnie jak w ubiegłych latach jeden z etapów wyścigu ŻTC Bike Race będzie przebiegał przez powiat grodziski. Rowerzyści przyjadą do Międzyborowa 17 sierpnia na dziesiąty etap zmagań.

Organizatorem cyklu imprez rowerowych jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. W ubiegłym roku na liście startowej było 1700 osób. Najstarszy uczestnik miał 88 lat, najmłodszy – 16. Kolarze zawitali do 13 miejscowości, wśród nich był Międzyborów.

Poszczególne etapy ŻTC Bike Race będą się odbywać od kwietnia do września na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Rywalizacja ta odbywa się pod markami SUPER PRESTIGE i FIT RACE na dystansach od 25 do 125 km. Co roku na starcie staje kilkuset uczestników i w tym liczą na podobną frekwencję. Klasyfikacje generalne cyklu będą prowadzone w kategoriach wiekowych.

Tegoroczne zmagania rozpoczną się 14 kwietnia w Grójcu, a następnie zawitają do Rawy Mazowieckiej i Mińska Mazowieckiego. Czwarty etap odbędzie się 25 maja w Międzyborowie, a finał cyklu zaplanowano na 1 września w Żyrardowie – będzie to Memoriał Jakubiaka i Deleżyńskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.ztc.pl. Patronem medialnym ŻTC Bike Race 2019 jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata