10 07 2019

Drzewo przewróciło się na drogę

10.07.2019, godz.: 18:05
Drzewo przewróciło się na drogę
Fot. milanowek.pl

Wczoraj na jezdnię ul. Grudowskiej w Milanówku przewróciło się drzewo. Całe szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło na wysokości ul. Grudowskiej 6. Drzewo upadło w poprzek jezdni powodując spore zniszczenia lokalnej infrastruktury, w tym przewodów elektrycznych, co powodowało spore zagrożenie dla przechodniów. – Miejsce wymagało pilnej interwencji w  związku z  możliwym wystąpieniem innych wtórnych zagrożeń. Zadysponowany patrol straży miejskiej niezwłocznie udał się w rejon, przystąpił do zabezpieczenia miejsca oraz do poinformowania innych służb – opisują milanowscy strażnicy miejscy.

Na miejscu oprócz straży miejskiej pojawili się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku, a także pracownicy pogotowia energetycznego, którzy naprawiali uszkodzenia na sieci.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.