27 01 2018

Drugie podejście do przebudowy ul. Pomorskiej

27.01.2018, godz.: 18:14
Drugie podejście do przebudowy ul. Pomorskiej
Fot. GrodziskNews.pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku wciąż nie ma wykonawcy przebudowy ul. Pomorskiej w Jaktorowie.

Ogłoszony w grudniu 2017 r. przetarg na przebudowę ul. Pomorskiej w Jaktorowie został unieważniony. Powód? Brak ofert na to zadanie.

Dlatego też czym prędzej drogowcy ogłosili kolejne postępowanie. Przypomnijmy, że inwestycja ma polegać na m.in. ułożeniu podbudowy pomocniczej z kruszywa oraz zasadniczej z betonu asfaltowego oraz ułożeniu nawierzchni drogi z mieszanki mineralno-asfaltowej. Roboty obejmują także m.in. usunięcie drzew i krzewów, wykonanie robót ziemnych, wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni włączeń w drogi boczne, zjazdów, chodników, utwardzonych poboczy, przepustów oraz budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę kolizji branży wodno-kanalizacyjnej, telekomunikacyjnej, gazowej, wykonanie oznakowania pionowego.

Droga powinna być gotowa do 31 sierpnia 2018 r. Oczywiście o ile znajdzie się chętny do realizacji zadania.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi