10 06 2018

Drogi w Radoniach, Mościskach i Kozerkach do modernizacji

10.06.2018, godz.: 10:35
Drogi w Radoniach, Mościskach i Kozerkach do modernizacji
Fot. Pixabay

Grodziski magistrat szuka wykonawcy modernizacji ul. Marsa w Kozerkach, ul. Centralnej w Radoniach oraz ulic Wroniej i Kruczej w Mościskach.

Dwie pierwsze ulice obecnie mają mocno zniszczone nawierzchnie bitumiczne, a wymienione drogi w Mościskach mają nie najlepszą jezdnię z kruszywa. W ramach inwestycji na ul. Marsa (1270 metrów – od drogi 719 do ul. Księżycowej) oraz ul. Centralnej (310 metrów – od ul. Widokowej do granic gminy) stary asfalt zostanie sfrezowany i zostanie ułożona nowa nawierzchnia bitumiczna. Ponadto pobocza mają zostać oczyszczone i wyrównane kruszywem.

Jeżeli chodzi o ulice Wronią i Kruczą (łącznie 200 metrów) w Mościskach, to tam również powstanie nawierzchnia bitumiczna, ale najpierw trzeba uzupełnić i wyprofilować podbudowę z kruszywa.

Wykonawca będzie miał na realizację zadania 120 dni od daty podpisania umowy.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi