09 06 2018

Drogi w Łąkach do modernizacji

09.06.2018, godz.: 19:37
Drogi w Łąkach do modernizacji
Fot. Pixabay

Grodziski magistrat ogłosił przetarg na modernizację sześciu dróg znajdujących się w pobliżu szkoły nr 4 i kościoła w grodziskich Łąkach. Roboty powinny zakończyć się na przełomie września i października.

Zadanie to obejmuje ulice: Chlewińską (od ul. Granicznej do Zajęczej), Szeroką (od Granicznej do Średniej), Ordona (od budowanego parku do Średniej), Zajęczą, Łączną i Średnią (od Ordona do Zielony Rynek).

W zakresie robót jest m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, rozbiórkę istniejących zjazdów, remont istniejących chodników, wykonanie warstw wyrównawczych i ścieralnych jezdni, czyszczenie i profilowanie rowów w niezbędnym zakresie, regulacja wysokościowa studzienek i włazów kanalizacyjnych.

Urzędnicy chcą, aby wszystkie prace zakończyły się do 30 września, a odbiory końcowe powinny zostać podpisane do końca października.

Dodaj Komentarz

  • iza

    WYBORY, WYBORY, WYBORY!!!
    Żeby tak co roku były to wszystkie ulice wreszcie w całej gminie byłyby zrobione.
    Szkoda że o nie wszystkich sołectwach pamiętają.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi