11 04 2018

Droga pod torami już całkowicie przejezdna

11.04.2018, godz.: 17:52
Droga pod torami już całkowicie przejezdna
Fot. Facebook/Arkadiusz Kosiński

Prace wymagające wyłączenia jednego pasa ruchu w brwinowskim tunelu miały potrwać do 18 kwietnia. Wykonawca jednak dużo szybciej uporał się robotami i już dziś udostępnił oba pasy.

Prace w tunelu w Brwinowie są związane z modernizacją linii 447. Co jakiś czas wykonawca albo zamykał (w nocy) całkowicie przejazd albo udostępniał tylko jeden pas ruchu. Zmiany w organizacji ruchu powodowały spore utrudnienia m.in. w funkcjonowaniu zastępczej komunikacji autobusowej. Koleje Mazowieckie podawały, że w związku z robotami w tunelu opóźnienia ZKA kursującej między Grodziskiem a Warszawą Zachodnią mogą wynosić nawet do 40 minut.

Ostatnio „wahadło” zostało wprowadzone 4 kwietnia i miało obowiązywać do 18 kwietnia. Jednak jak poinformował dziś burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński, wykonawca znacznie szybciej uporał się z pracami. – Brawa dla Wykonawcy przyczółków wiaduktu kolejowego pod torem w kierunku Warszawy!!! Nie w południe w środę 18 kwietnia, lecz już dzisiaj tuż po godz. 16.00 – czyli po 7 dniach pracy i aż 7 dni przed pierwotnie planowanym terminem ich wykonania – zdemontowano rusztowanie z brwinowskiego tunelu i usunięto oznakowanie ruchu wahadłowego. Ruch w Brwinowie wraca do normalności… – napisał na swoim profilu na facebooku brwinowski włodarz.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi