11 02 2015

Dofinansowanie dla podkowiańskiego centrum kultury

11.02.2015, godz.: 20:10
Dofinansowanie dla podkowiańskiego centrum kultury
fot. Wikipedia

30 tys. zł dotacji otrzymało Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej. Pieniądze pochodzą z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Minister kultury rozdysponował dotacje w ramach programu „Rozwój infrastruktury kultury – Infrastruktura domów kultury”. Jego celem jest zapewnienie optymalnych warunków dla działalności domów i ośrodków kultury w zakresie edukacji kulturalnej, a także animacji kultury poprzez modernizację i rozbudowę ich infrastruktury.

Jednym z beneficjentów jest podkowiańskie CKiIO, które otrzyma z ministerstwa 30 tys. zł. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? M.in. na aparat fotograficzny, elementy nagłośnienia, czy oświetlenie do Galerii Kasyno.

– Trudno powiedzieć, że Podkowa Leśna obfituje w środki zewnętrzne, ale każda podjęta inicjatywa, szczególnie ze szczęśliwym finałem cieszy. Tym razem gratulacje należą się dyrektor Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich Alinie Witkowskiej – podkreśla burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi