13 08 2018

Dodatkowe kosze w mieście ogrodzie

13.08.2018, godz.: 07:55
Dodatkowe kosze w mieście ogrodzie
Fot. arturtusinski-podkowa.pl

W Podkowie Leśnej zainstalowano dodatkowych 30 pojemników na śmieci. Wszystko po to, aby jak najwięcej odpadów trafiało tam gdzie ich miejsce, czyli do kosza.

W Podkowie jak i w większości miast w Polsce nigdy nie jest za dużo koszy na śmieci. Władze miasta ogrodu starają się, aby jak najwięcej odpadów trafiało do pojemników, a nie na trawniki i ulice. Dlatego też przy głównych traktach regularnie uczęszczanych przez spacerowiczów zainstalowano 30 dodatkowych, drewnianych koszy na śmieci. – Kosze uliczne są stałym elementem krajobrazu każdej miejscowości, dlatego dokładamy wszelkich starań aby były trwałe i estetyczne – mówi burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński.

Burmistrz podkreśla, że pewnym problemem są śmieci walające się po ulicach mimo obecności koszy. Niestety częstym widokiem jest również worek ze śmieciami bytowymi z domów wstawianych do pojemników ulicznych. – Cóż, problem istnieje nie od dziś, pozostaje nam kontrolować, edukować i liczyć na to, że poziom świadomości i wychowania będzie wzrastał – zaznacza Artur Tusiński.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi