07 02 2019

Dobroczynny bal karnawałowy przed nami

07.02.2019, godz.: 17:16
Dobroczynny bal karnawałowy przed nami
fot. Pixabay

W pełni karnawału Milanówek zorganizuje wystawny bal dla mieszkańców, ale nie tylko dla nich. Impreza będzie miał bowiem także aspekt dobroczynny. Znaczna część dochodu z biletów zostanie przekazana na pomoc osobom niepełnosprawnym i potrzebującym.

– Milanowski Bal Dobroczynny to wyjątkowe wydarzenie, w którego programie, oprócz poczęstunku, muzyki na żywo i doskonałego towarzystwa, przewidujemy m.in. licytacje przedmiotów podarowanych przez darczyńców. Na naszych gości będzie czekała również artystyczna niespodzianka. Zwracamy się w tym miejscu do lokalnych artystów z prośbą o wsparcie powyższej akcji oraz osób posiadających unikatowe przedmioty o ich przekazywanie na rzecz licytacji – mówią pracownicy Milanowskiego Centrum Kultury.

Celem balu jest wsparcie osób niepełnosprawnych i potrzebujących z terenu Milanówka oraz Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego KSN AW w Milanówku. – Oprócz stacjonarnych podopiecznych domu beneficjentami pomocy będą też osoby, którymi nadal ośrodek się opiekuje. W cenie biletów mieszczą się także koszty organizacji imprezy – podkreślają w rozmowie z nami ludzie z MCK.

Milanowski Bal Dobroczynny odbędzie się 23 lutego o godzinie 19:00 w Villi Milanówek przy ul. Królewskiej 2 (wjazd od ulicy Polnej). Cena biletu od osoby wynosi 200 zł. Zapisy przyjmowane są w Milanowskim Centrum Kultury przy ul. Kościelnej 3 lub pod numerem telefonu (22) 758 32 34. Liczba miejsc na balu jest ograniczona.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata