31 01 2017

Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny wystąpią podczas święta Grodziska

31.01.2017, godz.: 11:52
Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny wystąpią podczas święta Grodziska
fot. Dariusz Breś/Wikipedia/CC BY-SA 4.0

Znamy datę tegorocznego Dnia Grodziska oraz gwiazdy, które wystąpią 2 września na miejskiej imprezie. Na scenie, która stanie prawdopodobnie w Parku Skarbków, pojawią się Dawid Kwiatkowski oraz Andrzej „Piasek” Piaseczny.

Informację o obsadzie koncertów z okazji święta miasta potwierdził w rozmowie z nami dyrektor Centrum Kultury w Grodzisku. Chcieliśmy dowiedzieć się, na jakiej podstawie podjęto decyzję o zaproszeniu konkretnie tych wykonawców. – Jeśli chodzi o postać Dawida Kwiatkowskiego, to muszę powiedzieć, że wpłynęło do nas wiele głosów od młodzieży, która bardzo prosiła o to by właśnie on wystąpił w Grodzisku. Ten młody piosenkarz uchodzi w obiegowej opinii za polskiego Justina Biebera, stąd pewnie znacząca przewaga głosów dziewcząt – wyjaśnia Paweł Twardoch. – Chcieliśmy jednak wyjść naprzeciw zainteresowaniu także taką muzyką – dodaje.

Po Dawidzie Kwiatkowskim przed grodziską publiką wystąpił Andrzej Piaseczny. O zaproszenie tego  artysty dopraszała się zarówno młodzież, jak i nieco starsi mieszkańcy. – Wpływały takie prośby zarówno do centrum kultury, jak i w pytaniach do burmistrza. Początkowo był pomysł, aby Piasek zaśpiewał w sali widowiskowej CK. Uznaliśmy, jednak, że warto aby tak rozpoznawalny artysta wystąpił przed znacznie szersza publicznością, tym bardziej biorą pod uwagę koszty zaproszenia go do Grodziska – zaznacza Twardoch. – Oka jest tym odpowiedniejsza, że w tym roku Andrzej Piaseczny świętuj 25-lecie pracy twórczej – dodaje.

Koncerty zostaną zorganizowane prawdopodobnie w Parku Skarbków, a CK wciąż prowadzi rozmowy ze społem, które miałyby wystąpić przed głównymi gwiazdami. – Chcemy postawić na naszych rodzimy artystów. Mamy potwierdzony zespół T.T Band, rozmawiamy także z Rock Union i innymi – wyjaśnia Twardoch.

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny wystąpią podczas święta Grodziska”

  1. Anna Barbara Biczyk pisze:

    wolałabym LP 🙂 koncerty ma rewelacyjne byłam, jeszcze Michał Szpak, który zdobył trofeum Złote Opole. Może za rok… zobaczymy :). ten to dopiero wymiata… głos nietuzinkowy…

  2. kamila9893 pisze:

    super naweszcie się doczekałam Dawida w Gro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata