17 07 2019

Darmowe badania dotyczące osteoporozy dla mieszkańców

17.07.2019, godz.: 17:07
Darmowe badania dotyczące osteoporozy dla mieszkańców
fot. milanowek.pl

W miniony weekend w Milanówku odbyły się darmowe badania dla mieszkańców w kierunku wykrywania osteoporozy. Profilaktyka cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że zdecydowano się ją powtórzyć. Kolejne badania we wrześniu.

Na wniosek Rady Seniorów burmistrz Milanówka zawarł umowę z Mobilnym Centrum Diagnostyki Osteoporozy na przeprowadzenie bezpłatnych badań dla mieszkańców.

– W miniony weekend w specjalnym ambulansie stacjonującym na parkingu Przedszkola Nr 1 przy ul. Herberta 43 (piątek) oraz na parkingu Urzędu Miasta Milanówka, przy ul. Kościuszki 45 (sobota) przebadano ponad 120 mieszkańców powyżej 50 roku życia. Dodatkowo wszystkie zainteresowane osoby mogły przebadać stan swojego słuchu – poinformował milanowski magistrat.

Dla mieszkańców chętnych wziąc w tym udział nic straconego, ponieważ akcja zostanie powtórzona 27 i 28 września. Szczegółowe informacje przekaże wkrótce referat oświaty urzędu.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi