09 03 2018

Czy znajdzie się chętny do przebudowy ul. Pomorskiej?

09.03.2018, godz.: 07:45
Czy znajdzie się chętny do przebudowy ul. Pomorskiej?
Fot. GrodziskNews.pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku ogłosił już trzeci przetarg na przebudowę ul. Pomorskiej w Jaktorowie. Czy tym uda się znaleźć wykonawcę?

PZD ma spory problem ze znalezieniem chętnego do realizacji zadania. Dwa poprzednie przetargi kończyły się unieważnieniem, ponieważ nie napłynęły żadne oferty. Teraz czas na trzeci przetarg.

Przypomnijmy, że przebudowa obejmie 475-metrowy odcinek od torów PKP do odcinka przebudowanego w ubiegłym roku. Inwestycja ma polegać na m.in. ułożeniu podbudowy pomocniczej z kruszywa oraz zasadniczej z betonu asfaltowego oraz ułożeniu nawierzchni drogi z mieszanki mineralno-asfaltowej. Roboty obejmują także m.in. usunięcie drzew i krzewów, wykonanie robót ziemnych, wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni włączeń w drogi boczne, zjazdów, chodników, utwardzonych poboczy, przepustów oraz budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę kolizji branży wodno-kanalizacyjnej, telekomunikacyjnej, gazowej, wykonanie oznakowania pionowego.

Droga powinna być gotowa pięć miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi