04 02 2018

Cztery ulice w Milanówku do przebudowy

04.02.2018, godz.: 10:35
Cztery ulice w Milanówku do przebudowy
Fot. Pixabay

Milanowski magistrat ogłosił przetarg na przebudowę czterech dróg w mieście ogrodzie. Inwestycja obejmuje ulice: Długą, Graniczną, Sosnową oraz Kochanowskiego.

To drugie w tym roku zmówienie drogowe Milanówka. Na początku stycznia rozpoczęły się poszukiwania wykonawcy ulic Przyszłości, Bartosza, Żytniej, Leśny Ślad oraz Pięknej. Teraz czas na kolejne.

Na ul. Długiej zniszczoną nawierzchnię gruntową drogi zastąpi nawierzchnia z kostek betonowych, chodnik również zyska nową nawierzchnię. Podobne rozwiązanie jeżeli chodzi o nawierzchnię jezdni planuje się na ul. Sosnowej i Kochanowskiego, natomiast ulica Graniczna otrzyma nawierzchnię z mieszanek mineralno-bitumicznych. Ponadto wszystkie te drogi zyskają efektywne odwodnienie.

Kiedy ulice powinny być gotowe? Termin realizacji zadania dla ulic Długiej, Sosnowej i Granicznej wyznaczono na 31 sierpnia 2018 r, a dla ul. Kochanowskiego na 28 września 2018 r.

Dodaj Komentarz

  • Anna Sz

    A kiedy Olszowa? Spada już któryś rok z rzędu. Osiedle Szczęsna w Grodzisku jest z tego samego okresu co Osiedle Gospodarska – tam wszystko w kostce – u nas bieda z nędzą, wstyd jak beret. Kiedy nadgonimy? Przejeżdżając przez wioski widuję lepsze nawierzchnie niż w mieście Milanówek. Kiedyś miło było pochwalić się, że jest się mieszkańcem Milanówka, teraz to obciach.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi