30 12 2017

Cztery propozycje grodziskiego kina

30.12.2017, godz.: 08:15
Cztery propozycje grodziskiego kina
Fot. Filmweb.pl

W ciągu najbliższych dni wciąż najczęściej wyświetlanymi filmami będą „Gwiezdne Wojny” oraz „Coco”. Jednak pojawią się też dwie nowe propozycje.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”
Rey, Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi i odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy.
Występują: Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Oscar Isaac

„Coco”
Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel uwielbia muzykę, choć w jego rodzinie jest ona zakazana. Marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza i zamierza udowodnić swój talent, a przy okazji rozwiązać rodzinną tajemnicę.

„I tak cię kocham” (środa)
Komedia romantyczna oparta na prawdziwych wydarzeniach. Kumail, mężczyzna z wielkim poczuciem humoru, ale pochodzący z konserwatywnej rodziny spotyka Zoe, nowoczesną dziewczynę, która ma dość związków. Dzieli ich niemal wszystko, ale życie pokazuje jak bywa zabawne i przewrotne.
Występują: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Florida Project”
Sześciolatka Moonee całe dnie spędza poza domem z przyjaciółmi. Mała rozrabiaka, razem ze swoją zbuntowaną mamą, Halley, układają sobie życie w niezwykłym miejscu, w którym przyszło im mieszkać – liliowym kiczowatym motelu Magic Castle. Mimo iż sytuacja jest dość trudna to Moonee zdaje się być najszczęśliwszym dzieckiem na świecie.
Występują: Willem Dafoe, Brooklynn Prince, Valeria Cotto, Bria Vinaite

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi