14 03 2017

Czterech zatrzymanych z narkotykami

14.03.2017, godz.: 19:41
Czterech zatrzymanych z narkotykami
fot. GrodziskNews

W miniony weekend grodziscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Jeden z nich może również odpowiedzieć za jazdę pod wpływem środków odurzających.

Do pierwszego zatrzymania doszło w Grodzisku w piątkowy wieczór. Podczas patrolowania ulic miasta, funkcjonariusze zainterweniowali wobec grupy mężczyzn pijących alkohol na jednym z przystanków autobusowych. Podczas kontroli osobistej wyszło na jaw, że 29-letni Kamil B. miał przy sobie torebkę z amfetaminą. Co więcej, po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu.

W innym miejscu miasta patrol zwrócił uwagę na mężczyznę, który zobaczywszy radiowóz, wyrzucił coś na ziemię. Mundurowi postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania 21-latka. Dawid Z. chciał się pozbyć zawiniątka z marihuaną. Również został zatrzymany.

Kolejny mężczyzna trafił w ręce policjantów tym razem w Milanówku po północy, w nocy z piątku na sobotę. Funkcjonariusze zatrzymali iveco do kontroli drogowej. W trakcie sprawdzania danych kierowcy jego zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów. Wkrótce poznali powód. – W samochodzie zostało znalezione opakowanie z marihuaną, mefedronem i tabletką extasy. Artur M. został zatrzymany, a nielegalne substancje zabezpieczone. Kierowca został poddany badaniom, które wykażą czy prowadził auto po ich zażyciu – poinformowała grodziska komenda powiatowa policji.

Kolejnej nocy, z soboty na niedzielę w Grodzisku policjanci legitymowali grupę mężczyzn. W przypadku 23-letniego Krzysztofa G. kontrola zakończyła się znalezieniem dwóch torebek z marihuaną. I ten mężczyzna trafił na komendę.

Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

1

Dodaj Komentarz

  • Rota

    ciekawe co potem robią z tym towarem? Pewnie mają na własny użytek narkomany polycyjne 😀

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi