12 05 2018

Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Adamowiźnie [FOTO]

12.05.2018, godz.: 18:40
Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Adamowiźnie [FOTO]
fot,. Czytelnik

Popołudniowy wypadek volkswagena i nissana w Adamowiźnie. Około godz. 17.10 na ul. Króliczej doszło do czołowego zderzenia pojazdów. – Samochody jechały w przeciwnych kierunkach, a do zderzenia doszło tuż przed skrętem – wyjaśnia rzeczniczka grodziskiej policji.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Jakaś duża kraksa na Króliczej w Adamowiźnie. Oba auta skasowane – napisał pan Jakub.

Policja potwierdza i precyzuje. – Rzeczywiście około godz. 17.10 na Królicze doszło do zderzenia volkswagena i nissana. Było to czołowe zderzenie tuż przed skrętem. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Kierowca nissana ucierpiał w zdarzeniu i pojechał do szpitala na badania, ale to raczej nic groźnego – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

Fot. Czytelnicy

1

Dodaj Komentarz

  • Jaś Powiedział

    Bardzo proszę o kontakt Pana Bartka, który po tym wypadku zaopiekował się moim Synem Jasiem.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi