20 03 2019

Człowiek zginął pod kołami pociągu. Utrudnienia na kolei

20.03.2019, godz.: 09:41
Człowiek zginął pod kołami pociągu. Utrudnienia na kolei
Fot. Piotr Antos

W środowy poranek pociąg pendolino potrącił człowieka ze skutkiem śmiertelnym. Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów.

Do wypadku doszło po godz. 8.00. – Na torach dalekobieżnych między przystankami w Pruszkowie i Piastowie 27-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg pospieszny relacji Warszawa–Kraków ze skutkiem śmiertelnym. Na miejscu działania prowadzą policja i prokuratura – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Od natychmiast do odwołania obowiązuje wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów na przejazd spółki KM w pociągach SKM, oraz wszystkich ważnych biletów na przejazd ZTM w pociągach spółki KM na odcinku Warszawa Wschodnia – Pruszków – Warszawa Wschodnia.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata