13 05 2017

Co zobaczymy w grodziskim kinie w najbliższych dniach?

13.05.2017, godz.: 08:03
Co zobaczymy w grodziskim kinie w najbliższych dniach?
fot. Filmweb

Kino grodziskiego centrum kultury podało repertuar na najbliższe dni z zastrzeżeniem, że w poniedziałek będzie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD SOBOTY DO CZWARTKU, oprócz poniedziałku)
„Strażnicy Galaktyki vol. 2” (z wyjątkiem poniedziałku)
Druga część niezwykle udanego filmu osadzonego w uniwersum Marvela. Peter Quill (Star-Lord) wraz z grupą wyrzutków podróżują przez kosmos, stawiając czoła niebezpieczeństwom. Najbardziej niesubordynowana drużyna próbuje rozwiązać zagadkę pochodzenia Quilla.
Występują: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel

„Riko prawie bocian”
Wróbel Riko zostaje przygarnięty przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice odlatują na zimę do ciepłych krajów, ten przekonany, że jest bocianem rusza z nimi w tę pełną przygód podróż. Wraz z nim na wyprawę wybrała się ekscentryczna sowa oraz marząca o karierze muzycznej papuga.

CZWARTEK – GRODZISKI KLUB FILMOWY
„Zwariować ze szczęścia”
Francusko-włoski komediodramat w reżyserii Paola Virziego nominowany w pięciu kategoriach na tegorocznym festiwalu Europejskich Nagród Filmowych, w tym za reżyserię i dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) jest gadatliwą mitomanką o ekscesywnej osobowości. Donatella zaś (Micaela Ramazzotti) jest wrażliwą introwertyczką o wytatuowanym i wychudzonym ciele. Te dwie pacjentki „ośrodka terapeutycznego dla kobiet z problemami psychicznymi” – Villi Biondi – połączy przyjaźń. Pewnego popołudnia, postanawiają uciec i szukać szczęścia w wolnym świecie „zdrowych” ludzi.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi