15 12 2018

Co proponuje grodziskie kino?

15.12.2018, godz.: 08:07
Co proponuje grodziskie kino?
fot. Warner Bros Entertainment Inc.

Jak co weekend prezentujemy  repertuar grodziskiego kina na najbliższe dni. Jest w nim m.in. obraz, który zdaniem ekspertów otrzyma kilka nominacji do Oscara. 

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA-CZWARTEK)
„Grinch”
Grinch znów powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, zielony stwór Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć.

SOBOTA-NIEDZIELA, WTOREK–CZWARTEK

„Narodziny gwiazdy”
Bradley Cooper i Lady Gaga wspólnie na ekranie. Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy  między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą. Według krytyków jeden z lepszych filmów roku i prawdopodobnie kandydat do kilku oscarowych nominacji.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi