12 01 2019

Co grają w kinie?

12.01.2019, godz.: 12:24
Co grają w kinie?
Fot. Disney Enterprises Inc.

Grodziskie kino będzie nieczynne wyjątkowo zarówno w niedzielę (WOŚP) jak i poniedziałek (spektakl „Kłamstwo”). Ale zarówno dziś, jak i w pozostałe dni będzie można zobaczyć premierowy polski film „Underdog”, czy musical „Mary Poppins powraca”.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Mary Poppins powraca”
Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!
Występują: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw

„Underdog”
Borys „Kosa” Kosiński jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.
Występują: Eryk Lubos, Mamed Chalidov, Emma Giegżno, Janusz Chabior

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Ajka”
Ajka właśnie urodziła dziecko. Nie ma przyjaciół, stałej pracy i partnera. Nie ma nawet własnego pokoju. Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Wciągnięta w spiralę długów, młoda matka stoi przed najważniejszą decyzją życia: czy powinna oddać dziecko dla jego i swojego dobra?
Występują: Samal Esljamova, Polina Severnaya, Andrey Kolyadov

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi