14 04 2018

Co grają w kinie?

14.04.2018, godz.: 08:35
Co grają w kinie?
Fot. Focus Features

Kolejny tydzień na ekranie grodziskiego kina królować będą „Player One” oraz „Twarz”. Dodatkowo w środę będzie można obejrzeć komediodramat „Lady Bird” oraz firm sześciokrotnie nominowany do Oskara „Nić widmo”.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Player One”
Jest rok 2045. Świat staje na skraju upadku. Wade Watts, podobnie jak większość ludzi większość dnia spędza w wirtualnej rzeczywistości – OASIS. Ta daje niemal nieograniczone możliwości, można być w niej kim się chce i przeżywać niesamowite przygody. Twórca OASIS organizuje konkurs, którego stawką jest olbrzymia fortuna i kontrola nad całym wirtualnym uniwersum. Wade podejmuje się tego zadania, ale czeka wiele niespodzianek i niebezpieczeństw, bowiem wraz z przyjaciółmi będzie miał także ważną misję – ocalić OASIS.
Występują: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, Lena Waithe

„Twarz” (sobota, niedziela, wtorek – czwartek)
Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.
Występują: Marek Kościukiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Małgorzata Gorgol

KOBIECY WIECZÓR FILMOWY (ŚRODA)
„Lady Bird”
Christine „Lady Bird” McPherson buntuje się przeciwko matce, kobiecie silnej, pewnych swoich poglądów, ciężko pracującej jako pielęgniarka. Jednak bunt tytułowej Lady Bird to tak naprawdę walka z samą sobą, bowiem niezależność nastolatki jest lustrzanym odbiciem charakteru matki.
Występują: Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Tracy Letts

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„Nić widmo”
Słynny krawiec Reynolds Woodcock wraz z siostrą ubierają gwiazdy filmowe, rodzinę królewską i inne znane osobistości. Przez życie krawca przewija się mnóstwo kobiet, a on wciąż pozostaje kawalerem. Pewnego dnia jego uporządkowane życie burzy miłość do Almy, która staje się jego muzą.
Występują: Daniel Day-Lewis, Vicky Krieps, Lesley Manville

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi